So‘raganingizni topa olmadik, uzr

Lekin quyida siz uchun eng yaxshi takliflarimizni jamlaganmiz

Katalogga
So‘raganingizni topa olmadik, uzr

Lekin quyida siz uchun eng yaxshi takliflarimizni jamlaganmiz

Katalogga
So‘raganingizni topa olmadik, uzr

Lekin quyida siz uchun eng yaxshi takliflarimizni jamlaganmiz

Katalogga
So‘raganingizni topa olmadik, uzr

Lekin quyida siz uchun eng yaxshi takliflarimizni jamlaganmiz

Katalogga
So‘raganingizni topa olmadik, uzr

Lekin quyida siz uchun eng yaxshi takliflarimizni jamlaganmiz

Katalogga
“Shirin orzu ortidan olgʻa!” aksiyasi gʻoliblari

Aksiyalar gʻoliblari

13 dekabr 2023

“Shirin orzu ortidan olgʻa!” aksiyasi gʻoliblari

Aksiyalar gʻoliblari

13 dekabr 2023

"Объединенные кондитеры"dan aksiya doirasidagi birinchi hafta oʻyini gʻoliblari
Korzinkaga 1 000 000 nominallik sertifikatlar sohiblari:

Narzullayevz Mastura Sur'atovna 4893
Xalilov Abror Akbarali Ogli 7190
Iraliev Shohruh Axmadalievich 5076
Rahmanov Sherzod Shavkatovich 4170
Mamadjonov Doniyor Baxtiyorovich 2854
Li Nadejda Konstantinovna 6207
Rahmatullayev Asadullo Shavkatovich 4993
Stavitskiy Vladislav Borisovich 5784
Kabulov Sarvar Kamiljanovich 3373
Amonova Mohinur Ilhomqizi 1928

Ishtirokchilar roʻyxati: https://clck.ru/374r6b
Oʻyin yozuvi: https://www.youtube.com/watch?v=UfZlBEgCe_s

"Объединенные кондитеры"dan aksiya doirasidagi ikkinchi hafta oʻyini gʻoliblari
Korzinkaga 1 000 000 nominallik sertifikatlar sohiblari:

Yakubov Yodgor Sarimsokovich 14354
Habibulloyev Ayubullo Amanulloyevich  9701
Bektayev Sherzod Ziaydinovich  7325
Ruzikulova Nargis Buribayevna 11690
Matniyozov Xursan Jumanazarugli 12027
Shokirov Aziz Kurbonovich 8239
Stavitskiy Vladislav Borisovich 14097
Kurbanov Ruslan Galimulayevich 11616
Kuchkarov Baxromjon Bayramovich 8293
Yokubov Ilhomjon Muhamadjanovich 10555

Ishtirokchilar roʻyxati: https://clck.ru/37Asxe
Oʻyin yozuvi: https://www.youtube.com/watch?v=FQuTuZ9vBss

"Объединенные кондитеры"dan aksiya doirasidagi uchinchi hafta oʻyini gʻoliblari
Korzinkaga 1 000 000 nominallik sertifikatlar sohiblari:

Nizamov Asomiddin Nabijonovich 24891
Ziyahodjaev Botir Boxodirovich 21518
Erkinov Komil Akmalovich 24625
Goyibnazarov Rustamjon Voxidovich 28244
Axmedov Xamidullo Xabibulloxonovich 21843
Yuldashev Jamoliddin Tolibjonovich 22803
Gafforov Ilxom Ibragimugli 23966
Shermatova Nilufar Tursunbayevna 28420
Uteeva Fatima Anvarovna 28857
Xmelevskiy Sergey Vasilyevich 25913

Ishtirokchilar roʻyxati: https://clck.ru/37ENnh
Oʻyin yozuvi: https://www.youtube.com/watch?v=PEAl-AGSwIM

"Объединенные кондитеры"dan aksiya doirasidagi to'rtinchi hafta oʻyini gʻoliblari
Korzinkaga 1 000 000 nominallik sertifikatlar sohiblari:

Xulbayeva Buxalcha Abduraximovna 53095
Gerasimenko Vitaliy Aleksandrovich 58582
Jangabayev Shimbergen Tajibayevich 37720
Babadjanov Shavkat Zakirjanovich  47937
Sharipov Baxtiyor Tohirovich 32855
Kudrevich Lilia Sergeyevna 55031
Raimova Lailo Saloxitddinovna  41823
Abdullaeva Dilfuza Rahmonkulovna 42249
Uskinova Kunduz Baxtiyarovna  59476
Baysariyev Jamshid Baxtiyor Ugli  32386

Ishtirokchilar roʻyxati: http://surl.li/oxkyr
Oʻyin yozuvi: https://www.youtube.com/watch?v=5dxkbvNq4nU

"Объединенные кондитеры"dan aksiya doirasidagi beshinchi hafta oʻyini gʻoliblari
Korzinkaga 1 000 000 nominallik sertifikatlar sohiblari:

Xolikov Dilshod Kamolovich 90983
Saidova Tatyana Dmitriyevna 99523
Alimova Gulnora Atxamovna 82157
Ryahova Marina Viktorovna 109590
Polatovna Barno Tozirrovna 98194
Danielyan Samon Sergeevich  91304
Nilufar Toshmirzoyeva78523
Hojiev Bohodir Bahtilliyevich 73612
Gaybullayev Mirjalol Xabibullayevich  96502
Maksudov Sherzod Umarjanovich 112324

"Объединенные кондитеры" va Korzinkadan "Shirin orzu ortidan olg‘a!" aksiyamizning bosh g‘olibi, NRG Qorasuv'dagi kvartira sohibi:
Eshonqulov Bahriddin Umarqulovich  – 51420



G‘olibni mukofotlash: 
https://www.instagram.com/reel/C3AdD3YI_b0/

Ishtirokchilar roʻyxati: https://clck.ru/37bN8m
Oʻyin yozuvi: https://www.youtube.com/watch?v=2aZjMKJjyas&t=22s