So‘raganingizni topa olmadik, uzr

Lekin quyida siz uchun eng yaxshi takliflarimizni jamlaganmiz

Katalogga
So‘raganingizni topa olmadik, uzr

Lekin quyida siz uchun eng yaxshi takliflarimizni jamlaganmiz

Katalogga
So‘raganingizni topa olmadik, uzr

Lekin quyida siz uchun eng yaxshi takliflarimizni jamlaganmiz

Katalogga
So‘raganingizni topa olmadik, uzr

Lekin quyida siz uchun eng yaxshi takliflarimizni jamlaganmiz

Katalogga
So‘raganingizni topa olmadik, uzr

Lekin quyida siz uchun eng yaxshi takliflarimizni jamlaganmiz

Katalogga
"Splat" aksiyasi g‘oliblari!

Aksiyalar gʻoliblari

13 may 2023

"Splat" aksiyasi g‘oliblari!

Aksiyalar gʻoliblari

13 may 2023

24.04.2023 - 30.04.2023 davr g‘oliblari

O‘yin yozuvi: https://youtu.be/c7fa4OROq5Q

SPLAT mahsulotlari to‘plami

Gizatulina Nuriya Farzatovna
Xolxo‘jayeva Zarina Anvarovna
Tixonov Sergey Leonidovich
Bobrova Olga Prokopyevna
Kuznetsova Yekaterina Vitalyevna


1.05.2023 - 7.05.2023 davr g‘oliblari:

O‘yin yozuvi: https://youtu.be/PZzqCoEyAHc

SPLAT mahsulotlari to‘plami

Nugmanova Dilfuza Dilshodovna
Asriyants Georgiy Aleksandrovich
Mullaboyeva Dilnoza Zokirovna
Saliyev Azizbek Sheraliyevich
Karimov Akmal Alisherovich



08.05.2023-14.05.2023 davr g‘oliblari

O‘yin yozuvi: https://youtu.be/1reQmCDj6fk

SPLAT mahsulotlari to‘plami

Boyko Viktoriya Eduardovna
Isakov Asilbek Qambarovich
Husanova Ra'no Muhitdinovna
Yerfomova Natalya Gennadyevna
Petrenko Yuliya Vitalyevna


15.05.2023 - 21.05.2023 davr g‘oliblari

O‘yin yozuvi: https://youtu.be/uVl_BCy5RKs

"SPLAT" mahsulotlari to‘plami

Qodirov Bekxon Shuhratovich
Gimranova Irina Zohidovna
Sayfidinxo‘jayeva Omadxon Erkinjon qizi
Olimov Saidaziz Nuritdinovich
Nozimov Axat Asqarovich


22.05.2023 - 28.05.2023 davr g‘oliblari

O‘yin yozuvi: https://youtu.be/NC4MAyQcnp4

Splat mahsulotlari to‘plami

Sobirov Dilmurod Zoirovich
Kang Jon Jon
Nogay Natalya Olegovna
Adileva Yelena Yuryevna
Musayeva Dinara Firdavisovna


29.05.2023 -04.06.2023 davr g‘oliblari

O‘yin yozuvi: https://youtu.be/UKvgASMW0rY

SPLAT mahsulotlari to‘plami

Em Konstantin Sergeyevich
Qodirova Aziza Abdurahimovna
Rustamov Xotam Dilmurod o‘g‘li
Nigmadjonov Maxmud Odilbekovich
Sokolova Tatyana Arkadyevna


05.06.2023 - 11.06.2023 davr g‘oliblari

O‘yin yozuvi: https://youtu.be/2gxJUtVH5X8

SPLAT mahsulotlari to‘plami

Mirzayeva Go‘zal Abdumaratovna
Anoyev Sherzod Yusupovich
Bekmuhamedov Murodbek To‘lqin o‘g‘li
Hayitov Abdurahmon Aliyevich
Ziyayeva Mastura Abduqahhorovna



12.06.2023 - 18.06.2023 davr g‘oliblari

O‘yin yozuvi: https://youtu.be/kiBBgrKCGXs

SPLAT mahsulotlari to‘plami

Jo‘raboyev Farrux Baxtiyorovich
Chubayev Lenur Ruslanovich
Azizova Muhayyo To‘laganovna
Usmonov Shahzodbek Shavkat o‘g‘li
Hayitboyev Saidbek Sulaymonovich



24.04.2023 -  24.06.2023 davr g‘oliblari 

O‘yin yozuvi: https://youtu.be/Rj8FuKiv-QM

Bosh sovrin – Tefal TY9679WO simsiz changyutgichi
3 dona

Husanboyev Oybek Esonboy o‘g‘li 998998529161
Allaberganova Deniza Baxtiyarovna  998901750091
Lednyov Andrey Vladimirovich 998909631728